Łatwe Druty 1/2015

brutto: 12.99 zł  

Od numeru:

  Ilość:


   
Łatwe Druty A.jpg


To wydanie jest nowością w naszym portfolio. Oddajemy do rąk miłośników robótek ręcznych, a w szczególności dziergania, zeszyt, który dostarczy im inspiracji.


Minęło lato... Przed nami długie jesienne i zimowe wieczory. Ci, których ulubionym zajęciem są robótki na drutach, będą mieli nareszcie dość czasu by oddać się swojemu hobby. Włóczka i druty z pewnością są już w pogotowiu.


Jeśli zastanawiacie się nad wyborem, co zrobić w pierwszej kolejności, to zapraszamy do zapoznania się z naszym wydaniem specjalnym "Łatwe druty". Jest w nim wiele propozycji strojów i dodatków do wydziergania, m.in. ciepła kamizelka z kołnierzem, ciekawy kardigan z falbanką, sweterek w stylu vintage, męski sweter z wrabianym żakardowym wzorem i warkoczowym ściągaczem, wciąż modny ażurowy komin, etui na tablet czy portmonetka w kształcie osiołka. Wszystkie modele są opatrzone dokładnym opisem wykonania.


Ponadto w tym wydaniu...

W Bibliotece wzorów opisujemy sposób wykonania różnych wzorów, takich jak bambus, francuskie diamenty czy fałszywy warkocz. Prezentujemy praktyczne akcesoria, które ułatwiają pracę. W Krótkim kursie pokazujemy krok po kroku, jak nabierać, wykonywać i zamykać oczka oraz wykonywać poszczególne wzory na drutach, a także prezentujemy podstawy szydełkowania. W wydaniu poświęconym robótkom na drutach nie może zabraknąć informacji o rodzajach włóczek i ich zastosowaniu.

  

Copyright © Burda Media Polska Sp. z o.o. 2009
Prawa autorskie zastrzeżone