Crafty 2015/01

brutto: 10.99 zł  

Od numeru:

  Ilość:


   
001_crafty_2015bez A.jpg


Crafty 1/2016


Oddajemy do Waszych rąk naszą wydawniczą nowość, czyli magazyn dla osób, których hobby są robótki ręczne. Pod tym pojęciem kryją się różne techniki od szydełkowania, szycia i robótek na drutach po majsterkowanie, technikę decoupage, a nawet... pieczenie ciast i ciasteczek. Jednym słowem wszystko, co określamy angielskim skrótem DIY ("do it yourself"), czyli po prostu "zrób to sam".


W pierwszym numerze,  głównym tematem jest Boże Narodzenie. Proponujemy m.in. własnoręczne wykonanie dekoracji, ozdób choinkowych (np. bombek zdobionych techniką decoupage czy ciekawych zawieszek na choinkę), albo upieczenie oryginalnych ciasteczek czy domku z piernika. Samodzielnie można wykonać interesującą biżuterię i wiele drobiazgów, które będą doskonałym upominkiem pod choinkę. Do współpracy można wciągnąć dzieci i wraz z nimi stworzyć pacynkowy teatrzyk, który dostarczy rozrywki w czasie zimowych wieczorów. Osoby preferujące tzw. slow life z pewnością zainteresują się możliwością przygotowania w domu naturalnych kosmetyków bez konserwantów.


To tylko niektóre tematy z tego obszernego magazynu. Szeroko pojęte robótki ręczne cieszą się od jakiegoś czasu sporym zainteresowaniem. Mamy nadzieję, że nasz nowy magazyn dostarczy wielu inspiracji osobom, które się nimi pasjonują...


BRCR1501

burda.pl/sklep/wykroje/crafty-1-15.html

  

Copyright © Burda Media Polska Sp. z o.o. 2009
Prawa autorskie zastrzeżone