Roczna prenumerata + Książka O SZYCIU

brutto: 138.00 zł  

Od numeru:

  Ilość:


   
1191-1.jpg


Zamów roczną prenumeratę Burdy wraz z książką "O Szyciu. Nowe Wydanie."


Za 12 numerów zapłacisz jedynie 138 zł, zamiast 229,90 zł.

Wartość książki: 49,90 zł.


Jak pokazać szycie, jako kreatywne hobby, które jest pasjonujące i położone bliżej zabawy, mody i stylizacji niż krawiectwa , jako sztuki zawodowej? Jak zarazić hobby, w którym chodzi przede wszystkim o pomysłowość i proste rozwiązania, zamiast skomplikowanej wiedzy?


W książce znajdziemy zestaw 14 zadań, które pomogą osobie początkującej rozwinąć swoje umiejętności od zera do poziomu pozwalającego na uszycie skomplikowanej bluzy. To kolekcja ubrań, z wykonaniem których poradzi sobie każdy. Realizacja tych projektów przyniesie dużo satysfakcji, ponieważ są proste, uniwersalne a jednocześnie bardzo „na czasie”. W dodatku każdy, kolejny element kolekcji wprowadza odrobinę nowej wiedzy i doświadczenia. Wykonując zadania nauczysz się nie tylko szyć, ale także zdejmować miarę i przygotowywać wykroje. Autor uczy małymi krokami tak, aby obudzić w swoich czytelnikach pasję i poczucie, że są wystarczająco uzdolnieni aby szyć.


Nie czekaj. Zamów już dziś i ciesz się naszym magazynem bez potrzeby wychodzenia z domu! Dostarczymy magazyn za darmo pod wskazany przez Ciebie adres!

  

Copyright © Burda Media Polska Sp. z o.o. 2009
Prawa autorskie zastrzeżone