Roczna prenumerata ELLE + zestaw kosmetyków Clarena

brutto: 116.00 zł  

Od numeru:

  Ilość:


   
clarena elle.jpg


Roczna prenumerata ELLE 


+ zestaw kosmetyków odżywiających Clarena 60% taniej!

W skład zestawu wchodzą:

6`Oils Base - Wielokierunkowy eliksir na bazie 6 olejków, polecany w szczególności dla skór suchych, łuszczących się oraz dojrzałych.  Dzięki zawartości olejków migdałowego, słonecznikowego, makadamia, sezamowego, kukurydzianego oraz oliwy z oliwek, odbudowuje warstwę hydro-lipidową skóry, wygładza, nawilża oraz chroni przed niekorzystnym wpływem czynników zewnętrznych. Witamina E hamuje procesy starzenia się skóry i blokuje działanie wolnych rodników.

Certus Collagen LotionTonik z kolagenem zamkniętym w liposomach polecany dla cery z utratą elastyczności i pierwszymi oznakami starzenia. Roślinny kolagen oraz Riboxyl nawilżają, odżywiają i spowalniają procesy starzenia się skóry. Preparat przywraca naturalne pH skóry, odświeża i zmiękcza oraz zwiększa zdolność wchłaniania aplikowanych kosmetyków.

Shicimic&Latctic Acid CreamKrem przeznaczony do pielęgnacji skór suchych, odwodnionych z pierwszymi oznakami starzenia. Polecany do stosowania na noc w trakcie i po zakończeniu serii zabiegów złuszczających. Kwasy szikimowy i mlekowy wiążą wodę w naskórku oraz wzmacniają barierę ochronną zapobiegając TEWL. Efektem regularnego stosowania jest napięcie, wygładzenie zmarszczek oraz optymalnie i długotrwale nawilżenie skóry.

  

Copyright © Burda Media Polska Sp. z o.o. 2009
Prawa autorskie zastrzeżone