Roczna prenumerata Gala 20% taniej + prezent!

brutto: 110.00 zł  

Od numeru:

  Ilość:


   
Pectus.jpg
Gala10.jpg


Roczna prenumerata magazynu Gala + płyta Pectus w prezencie!


Teraz tylko 110zł!
Oszczędzasz 20% na każdym numerze.
Cena detaliczna: 138zł

PECTUS „Akustycznie”Premiera: 06.04.2018r.
Wydawca: Agencja Muzyczna Polskiego Radia

Album Pectus „Akustycznie” to największe przeboje wykonywane przez czwórkę braci Szczepaników, tym razem w akustycznych aranżacjach. Ideą wydania tej płyty było uchwycenie chwili, pewnej energii, interakcji pomiędzy Artystami muzykami i przekazanie emocji za pomocą instrumentów akustycznych. Cała płyta została nagrana na tzw. "setkę”. Dzięki temu album ma w sobie nieuchwytny klimat, synergię i tworzy intymny kontakt Artystów, ich żywej muzyki z Odbiorcą. Obecnie mało kto decyduje się na taki krok.

Gościem specjalnym płyty jest Włodek Pawlik.

Dwutygodnik Gala to ekskluzywny międzynarodowy magazyn o gwiazdach. Prezentuje sylwetki ciekawych i popularnych osób poprzez szczere wywiady i wyjątkowe zdjęcia.

Magazyn podzielony jest na cztery części. "Gwiazdy" to najważniejsza część pisma poświęcona rozmowom z gwiazdami, ilustrowanym sesjami zdjęciowymi. „O tym się mówi” to najciekawsze wydarzenia i gorące informacje z życia gwiazd. „Życie” prezentuje nowości kulturalne oraz relacje z wydarzeń towarzyskich. "Styl" pokazuje modę, urodę, design i ciekawe miejsca.

W prenumeracie zyskujesz więcej:
- 23 wydania w roku
- 20% oszczędności na każdym egzemplarzu
- darmowa dostawa pod wskazany adres
- specjalne oferty dla kontynuacji prenumeraty

  

Copyright © Burda Publishing Polska Sp. z o.o. 2009
Prawa autorskie zastrzeżone