ROCZNA PRENUMERATA + PŁYTA

brutto: 112.00 zł  

Od numeru:

  Ilość:


   

Roczna prenumerata magazynu Gala + płyta Pectus w prezencie!


Teraz tylko 112zł!
Wybierając pakiet z płytą oszczędzasz ponad 30%


PECTUS „Akustycznie”Premiera: 06.04.2018r.
Wydawca: Agencja Muzyczna Polskiego Radia

Album Pectus „Akustycznie” to największe przeboje wykonywane przez czwórkę braci Szczepaników, tym razem w akustycznych aranżacjach. Ideą wydania tej płyty było uchwycenie chwili, pewnej energii, interakcji pomiędzy Artystami muzykami i przekazanie emocji za pomocą instrumentów akustycznych. Cała płyta została nagrana na tzw. "setkę”. Dzięki temu album ma w sobie nieuchwytny klimat, synergię i tworzy intymny kontakt Artystów, ich żywej muzyki z Odbiorcą. Obecnie mało kto decyduje się na taki krok.

Gościem specjalnym płyty jest Włodek Pawlik.

Dwutygodnik Gala to ekskluzywny międzynarodowy magazyn o gwiazdach. Prezentuje sylwetki ciekawych i popularnych osób poprzez szczere wywiady i wyjątkowe zdjęcia.

Magazyn podzielony jest na cztery części. "Gwiazdy" to najważniejsza część pisma poświęcona rozmowom z gwiazdami, ilustrowanym sesjami zdjęciowymi. „O tym się mówi” to najciekawsze wydarzenia i gorące informacje z życia gwiazd. „Życie” prezentuje nowości kulturalne oraz relacje z wydarzeń towarzyskich. "Styl" pokazuje modę, urodę, design i ciekawe miejsca.


- darmowa dostawa pod wskazany adres
- specjalne oferty dla kontynuacji prenumeraty

  

Copyright © Burda Media Polska Sp. z o.o. 2009
Prawa autorskie zastrzeżone